Avon proti rakovině prsu

Pomozte nám bojovat s rakovinou prsu!

AVON Cosmetics se výrazně podílí na boji proti rakovině prsu po celém světě. V České republice patří rakovina prsu k nejrozšířenějšímu nádorovému onemocnění žen a Avon ČR již několik let realizuje projekt Avon proti rakovině prsu.

Finanční prostředky se získávají prodejem produktů se stužkou, finance putují na konto Avon proti rakovině prsu a z něj jsou sponzorovány následující aktivity:

Projekt Ženy ženám - umožňuje ženám starším 30 let preventivní mamografické či sonografické vyšetření prsu zdarma.

Avon Linka proti rakovině prsu – bezplatná telefonní linka na čísle 800 180 880 poskytuje odborné rady na téma rakovina prsu a její prevence.

Každoroční mediální kampaně upozorňují ženy na problematiku rakoviny a její prevenci. Jsou pořádány Avon pochody proti rakovině prsu.

Avon hradí výrobu a distribuci edukativních letáků určených pro návštěvnice odborných screeningových a gynekologických pracovišť.

A v neposlední řadě Avon spolupracuje či přispívá na činnost pacientských a odborných organizací a asociací z oblasti prevence rakoviny prsu.

Více informací o konkrétních aktivitách společnosti Avon v této oblasti a o prodávaných symbolech se dozvíte na oficiálních stránkách