Hello Tomorow

Potřebuji prodejní zkušenosti?

Ne, potřebujete především dostatek nadšení. Zpočátku s vámi bude v častém kontaktu vaše koordinátorka nebo oblastní manažerka, aby vám zodpověděla všechny vaše dotazy. I později jsou vždy připraveny vám poradit a pomoci, také vás budou vašimi prvními kampaněmi provázet. Pomohou vám doporučit výrobky pro vaše zákazníky, poradí v péči o pleť, ve výběru dekorativní kosmetiky i v ostatních oblastech.

Co když se zákazníci ptají na otázky týkající se produktů?

Budete dostávat pravidelné časopisy pro AL/AG "Panorama", "Novinky" a letáky k novinkám. Tyto materiály obsahují spoustu informací o novém zboží a také šikovné prodejní tipy. Navíc každý katalog přináší informace o zboží k prodeji. Nové výrobky si můžete vyzkoušet na pravidelných obchodních setkáních pro AL/AG a zákazníkům je představíte pomocí vzorečků. O správném používání výrobků získáte informace na kosmetickém minimu, což je základní kosmetický kurs. Zde vám doporučíme vhodné Avon výrobky pro vás i pro vaše zákazníky.

Jsou ještě jiné výhody, proč se stát Avon Lady/ AG?

Jako nezávislá Avon Lady/ AG budete oprávněn(a) ke speciálním nabídkám, také k mnoha motivačním programům. Budete si moci kupovat zboží za speciální ceny. Pokud budete velmi úspěšný/ná, stanete se členkou našeho Top Clubu, který poskytuje dokonce ještě více výhod a otevírá příležitost vyhrát netradiční dovolenou, a to dle vašeho výběru.

Co dělat, když chce zákazník vrátit zboží?

Všechno zboží Avonu je zajištěno zárukou 100% spokojenosti. Jestliže zákazník chce vrátit zboží, ať už z jakéhokoliv důvodu, jednoduše jej prostřednictvím Avon Lady/AG zašle zpět a ti zajistí výměnu zboží nebo vrácení peněz a to max. do 3 měsíců od zakoupení.

Jsou nějaká omezení?

Jediným požadavkem je, že vám musí být minimálně 18 let, abyste se mohla stát sama Avon Lady/Avon Gentleman. V opačném případě je potřeba souhlas a podpis zákonného zástupce.